יואב אייבזון

במסגרת ביצוע אימון וליווי לכלכלת המשפחה תוכלו ללמוד ולתרגל את ניהול משק הבית מקצה לקצה : קודם כל תחשפו למצב הקיים ותגלו לדעת מהם ההוצאות השוטפות והמשתנות החודשיות שלכם , האם קיימות הלוואות /משכנתא שניתן לטפל בהן , ולאחר מכן תלמדו כיצד לקנות נכון וכמה להוציא על כל פרמטר ופרמטר בין אם מדובר בקניות שוטפות או משתנות , או לאלו ביטוחים אתם באמת זקוקים , האם אתם צריכים להגדיל הכנסות או רק לצמצם הוצאות , האם מפרישים לכם מספיק לפנסיה ובהתאם לחוק ? כמו כן תלמדו לנהל תקציב וכיצד להתנהל למול הבנקים , כיצד לצאת ממינוס בבנק ולהיערך לאירועים עתידיים כגון: הגדלת המשפחה , בר/בת מצווה ,לימודים גבוהים לילדים, חסכונות לחופשה ועוד…

תכנון פיננסי בשלבים המוקדמים של תחילת בניית המשפחה הינו אבן דרך להצלחתכם . קבלת כלים להתנהלות נכונה פיננסית ופנסיונית לרבות חסכונות תוך וראייה כוללת ברמה המשפחתית ותביא אתכם לדרך בטוחה במעגל החיים.

אז אם נמאס לכם לעבוד קשה ולראות מינוס בסוף החודש או לחלופין אתם משתכרים יפה אך אינכם מתנהלים נכון בשוטף , אז במספר מפגשים תלמדו לשנות הרגלי צריכה , תלמדו לחיות בפלוס ואף לחסוך לכם ולילדים ולהנות מביטחון כלכלי לאורך שנים.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות