לרובנו קיימת משכנתא כחלק ממימון נכס שרכשנו

מחזור משכנתא הינו הליך פיננסי בראי התקופה שמטרתו להיטיב עם נוטלי המשכנתא בהיבט ריבית המשכנתא , התאמת מסלולים לצרכי הפרט והמשפחה , עדכון החזר חודשי מותאם והכל במטרה ליהנות מתנאים טובים יותר המתאימים גם למצב הפיננסי של הלווים ולתנאי השוק ובכך למעשה לחסוך כספים וריביות גבוהות עתידיות שהיו אמורים להיות משולמים לבנק . טרם ביצוע מחזור מומלץ לעשות בדיקה מקצועית ומקיפה של יועץ משכנתאות בדבר כדאיות העסקה בראי התקופה.

למה למחזר משכנתא?

במחצית השניה של 2019 חלה ירידות בריביות המשכנתא מה שיוצר לזוגות רבים ובעלי משכנתא את היכולת למחזר ולייצר תנאים משופרים במשכנתא וכל מקרה לגופו . חלקם רוצים החזר חודשי גבוה יותר ולקצר שנים ובכך לחסוך כסף רב , חלקם מעוניינים להשאר בהחזר חודשי הקיים ולשפר ריביות ומסלולים וחלקם מעוניינים להקטין החזר חודשי.

למי זה מתאים ומתי כדאי למחזר משכנתא?

מומלץ מאד לבצע מיחזור משכנתא כשמתרחש שינוי משמעותי בתנאי השוק או במצבכם הפיננסי בהיבט שכר שגדל עם השנים וכד’ ולרובנו זהו בדיוק המצב. נפתח חלון זמנים שאורכו אינו ידוע שניתן לשפר לנו את הריבית, אורך חיי משכנתא, התאמת מסלולים, עדכון החזר חודשי ועוד…

ההנחה הבסיסית אומרת שיש תקופות שהריבית במשק הייתה גבוהה וכך גם הריבית במשכנתא וההיפך. אך איך אתם יודעים מה קיבלתם בפועל במשכנתא והאם התנאים היו אופטימליים ? ואיך התנאים ביחס לריביות היום ? אז זהו שרובכם לא יודעים …. ומכאן הכדאיות לבצע בדיקה!!!

ממליץ לכולכם להזמין “יתרות סילוק למשכנתא” מהבנק בו נטלתם ולשלוח אלי לבדיקה מקצועית ומקיפה ללא עלות.

על המשך תהליך במידה ויש התכנות לחסכון רב נדון באופן פרטני וכל מקרה לגופו!

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות